Kanały wędkarskie na YouTube

Na YouTube obecnie znajduje się wiele kanałów wędkarskich. Sprawdź, poniżej te najciekawsze, które w mojej ocenie warto śledzić:

Wędkarska Przygoda – wody PZW Toruń

Kanał Wędkarska Przygoda prowadzony przez Pawła i Artura. Na kanale możesz obejrzeć filmy z wypraw wędkarskich z jezior i Wisły z okolicy Torunia. Na kanale znajdziesz wędkarstwo i poradniki dotyczące praktycznie wszystkich metod wędkowania: spławik, przystawka, spining, wędkarstwo zimowe z lodu. Ciekawie prowadzony kanał, z którym warto być na bieżąco.

SmółekTV – mazurskie wyprawy

Kanał SmółekTV prowadzony przez kolegę Smółka, który w ciekawy sposób na bieżąco relacjonuje swoje wyprawy wędkarskie.  Głównie znajdziesz tu film z edkarstwa spiningowego,a le także nie zabraknie połowu dużych leszczy. Filmy nagrywane są na dużych jeziorach mazurskich co dodatkowo nadaje ciekawego klimatu. Zobacz zwiastun kanału!

 

Wędkarska Pasja

Jeśli jesteś z zachodniej Polski kanał Wędkarska Pasja powinien być dla Ciebie numerem jeden. Na kanale znajdziesz filmy wędkarskie nagrywane podczas wędkowania na rzece Odrze. Podczas wędkarskich przygód zobaczysz hole wielkich sumów, sandaczy czy boleni. Prezentowane jest głównie wędkarstwo spiningowe ze środka pływającego. 

Wędkarstwo Lucio Łowca

Na kanale Wędkarstwo Lucio Łowca znajdziesz głównie tajniki zasiadek na karpia na łowiskach PZW Rzeszów. Głównym celem nagrywanych filmów jest nauka widza jak łowić ryby spokojnego żeru i przekaz atmosfery wędkarskiej hasło przewodnie to RYBY RYBY RYBY!

Prowadzisz ciekawy kanał wędkarski i chciałbyś umieścić w tym miejscu swoją recenzję?

Podaj krótki opis swojego kanału i podeślij swoją propozycję poprzez podstronę Kontakt.

 

Total 2 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?